Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Enabled
fa: فعال

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Save
fa: ذخیره

en: Paths
fa: مسیرها

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Full content
fa: محتوای کامل
