Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enabled
fr: Activé

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Paths
fr: Chemins

en: Roles
fr: Rôles

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Visibility settings
fr: Paramètres de visibilité

en: Reset timer
fr: Réinitialiser le minuteur

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées

en: Full content
fr: Contenu complet
