Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Enabled
he: מופעל

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Roles
he: תפקידים

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Visibility settings
he: הגדרות ניראוּת

en: Reset timer
he: אפס שעון עצר

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Full content
he: תוכן מלא
