Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Save
hr: Spremi

en: Paths
hr: Putanje

en: Roles
hr: Uloge

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Full content
hr: Puni sadržaj
