Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Pages
it: Pagine

en: Enabled
it: Attivato

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Save
it: Salva

en: Paths
it: Percorsi

en: Roles
it: Ruoli

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Visibility settings
it: Impostazioni visibilità

en: All pages except those listed
it: Tutte le pagine eccetto quelle elencate

en: Only the listed pages
it: Solo le pagine elencate

en: Full content
it: Contenuto completo
