Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Roles
lv: Lomas

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Full content
lv: Pilns saturs
