Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Save
mn: Хадгалах

en: Paths
mn: Замууд

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
