Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Save
sk: Uložiť

en: Paths
sk: Cesty

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Full content
sk: Celý obsah
