Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Save
sq: Ruaj

en: Roles
sq: Rolet
