Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Pages
sv: Sidor

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Save
sv: Spara

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Roles
sv: Roller

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Visibility settings
sv: Inställningar för synlighet

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna

en: Full content
sv: Fullständigt innehåll
