Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Save
th: บันทึก

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Visibility settings
th: ตั้งค่าการแสดงผล

en: All pages except those listed
th: ทุกหน้ายกเว้นในรายการ

en: Only the listed pages
th: เฉพาะหน้าที่อยู่ในรายการ
