Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى
