Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Save
af: Stoor

en: Roles
af: Rolle
