Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Save
ar: حفظ

en: Paths
ar: مسارات

en: Roles
ar: الأدوار

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
