Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Enabled
ast: Activáu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Save
ast: Guardar

en: Visibility settings
ast: Preferencies de visibilidá
