Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Save
da: Gem

en: Paths
da: Stier

en: Roles
da: Roller

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Visibility settings
da: Indstillinger for synlighed

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider

en: Full content
da: Fuldt indhold
