Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Pages
de: Seiten

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Save
de: Speichern

en: Paths
de: Pfade

en: Roles
de: Rollen

en: Start date
de: Startdatum

en: End date
de: Enddatum

en: Visibility settings
de: Sichtbarkeitseinstellungen

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten

en: Full content
de: Vollständiger Inhalt
