Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Save
et: Salvesta

en: Paths
et: Asukohad

en: Roles
et: Rollid

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Full content
et: Kogu sisu
