Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Save
fi: Tallenna

en: Paths
fi: Polut

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut

en: Full content
fi: Koko sisältö
