Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Enabled
is: Virkjað

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Save
is: Goym

en: Roles
is: Leiklutir

en: Only the listed pages
is: Einans listaðu síður
