Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Enabled
gl: Activado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Save
gl: Gardar

en: Paths
gl: Rutas

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Visibility settings
gl: Configuración da visibilidade

en: All pages except those listed
gl: Todas as páxinas excepto as que se enumeran

en: Only the listed pages
gl: Só as páxinas enumeradas

en: Full content
gl: Contido completo
