Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Save
gu: સાચવો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
