Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Enabled
is: Virkt

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Save
is: Vista

en: Paths
is: Slóðir

en: Roles
is: Hlutverk

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:
