Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Save
jv: Simpen

en: Roles
jv: Parāgā

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki

en: Full content
jv: Konten wutuh
