Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Full content
ku: ناوەڕۆکی پڕاوپڕ
