Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Roles
ne: भूमिका

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
