Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Enabled
ro: Activat

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Save
ro: Salvare

en: Roles
ro: Roluri

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: All pages except those listed
ro: Pe toate paginile cu excepţia celor listate

en: Only the listed pages
ro: Numai în paginile listate

en: Full content
ro: Întregul conținut
