Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Enabled
ru: Включено

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Save
ru: Сохранить

en: Paths
ru: Пути

en: Roles
ru: Роли

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Visibility settings
ru: Настройки видимости

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Full content
ru: Полная версия
