Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Save
sl: Shrani

en: Roles
sl: Vloge

en: Visibility settings
sl: Nastavitve vidnosti
