Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Save
uk: Зберегти

en: Paths
uk: Шляхи

en: Roles
uk: Ролі

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Full content
uk: Повний вміст
