Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Pages
vi: Trang

en: Enabled
vi: Bật

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Save
vi: Lưu

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Roles
vi: Vai trò

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: End date
vi: Ngày kết thúc

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây

en: Full content
vi: Nội dung đầy đủ
