Lightning (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd
