Lightning (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Right Sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Featured
pt: Destacado

en: Left Sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Highlighted
pt: Destacado

en: All rights reserved.
pt: Todos os direitos reservados.
