Lightning (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Highlighted
et: Eristatud
