Lightning (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Help
jv: Pitulungan

en: Featured
jv: Fitur

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
