Lightning (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Featured
da: Anbefalet

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Highlighted
da: Fremhævet
