Lightning (7.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
