Lightning (7.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель

en: Featured
uk: Пов’язане

en: Left Sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Highlighted
uk: Виділено

en: All rights reserved.
uk: Всі права захищені.

en: Footer one
uk: Нижній колонтитул 1

en: Footer two
uk: Нижній колонтитул 2

en: Footer three
uk: Нижній колонтитул 3

en: Footer four
uk: Нижній колонтитул 4
