Lightning (7.x-1.0-beta12) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Right Sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Featured
fi: Esitelty

en: Left Sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Highlighted
fi: Korostettu
