Lightning (7.x-1.0-beta12) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Featured
oc: Distintiu

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
