Lightning (7.x-1.0-beta14) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
