Lightning (7.x-1.0-beta14) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме
