Lightning (7.x-1.0-beta14) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Featured
ru: Популярное

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: All rights reserved.
ru: Все права сохранены.

en: Enable Extensions
ru: Включить Расширения
