Lightning (7.x-1.0-beta16) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Highlighted
be: Выдзелены
