Lightning (7.x-1.0-beta17) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Featured
ro: Recomandat

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Highlighted
ro: Evidențiat
