Lightning (7.x-1.0-beta18) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Featured
gl: Destacado

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Highlighted
gl: Resaltado
