Lightning (7.x-1.0-beta19) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Highlighted
hu: Kiemelt
