Lightning (7.x-1.0-beta4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Featured
it: In evidenza

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Highlighted
it: Evidenziato
