Lightning (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Featured
vi: Tính năng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Highlighted
vi: Nổi bật
