Lightning (7.x-1.0-beta5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
